In English

Inimesed

HULGIMÜÜK

Sirle Sirel, tel: 671 8160, e-mail: sirle@kulbert.ee

PRO-GRAAFIKA

tel: 671 8160, e-mail: info@kulbert.ee

TRÜKIHALDUSLAHENDUSTE TARKVARA JA RIISTVARA,
KOOPIAMASINAD JA PRINTERID

Edgar Amor, tel: 671 8168, e-mail: edgar@kulbert.ee

KYOCERA TRÜKILAHENDUSED

Tommy Markus, tel: 671 8163, e-mail: tommy@kulbert.ee

Martin Ruht, tel: 671 8177, e-mail: martin@kulbert.ee

ESITLUSTEHNIKA

Andrus Düüna, tel: 671 8170, e-mail: andrus.dyyna@kulbert.ee

Reelika Jürgens, tel: 671 8175, e-mail: reelika@kulbert.ee

ARVUTID JA TARKVARA

Andrus Düüna, tel: 671 8170, e-mail: andrus.dyyna@kulbert.ee

Urve Düüna, tel: 671 8172, e-mail: urve.dyyna@kulbert.ee

Jüri Käen, tel: 671 8160, e-mail: info@kulbert.ee

HOOLDUS JA REMONT

Dmitri Smirnov (hooldusjuht), tel: 671 8160, e-mail: info@kulbert.ee

Heiki Peljo, tel: 671 8160, e-mail: info@kulbert.ee

Silvar Samuilov, tel: 671 8160, e-mail: info@kulbert.ee

LADU JA LOGISTIKA

Andrus Alviste, tel: 671 8167, e-mail: andrus@kulbert.ee

DISCGOLF

Tommy Markus, tel: 671 8163, e-mail: discgolf@kulbert.ee

Rainer Lipand, tel: 671 8175, e-mail: discgolf@kulbert.ee