0,00 €
0

Lisatud ostukorvi!
Külaline

Ostukorv

Kokku 0,00 €

Registreerimine

VALIKULINE
VALIKULINE
VALIKULINE
VALIKULINE
VALIKULINE
Kohustuslik
Kohustuslik
Kohustuslik
Tagasi

Kaubamärgid

Epson

Epson on üks maailma juhtivaid ettevõtteid pilditöötlustehnoloogias, mis aitab inimestel ja ettevõtetel näha maailma teise pilguga.
Epsoni kaubamärk on pärit Jaapanist ja kuulub maailmakuulsa kellatootja SEIKO korporatsiooni.
Epsoni tehased paiknevad maailma paljudes kohtades, kus valmistatakse erinevaid tooteid. Põhilisteks tootegruppideks on tindiprinterid, skannerid, installatsiooni projektorid, kodukino projektorid, interaktiivsed projektorid, kassaprinterid, tekstiiliprinterid, etiketiprinterid ja laiaformaadilised printerid.
Epson on loonud hulgaliselt auhinnatud tooteid tavatarbijale, ettevõtetele, valitsus-, meditsiini-, finants- ja jaemüügiasutustele kogu maailmas.
Kulbert AS on Epsoni toodete müüja alates 1992. aastast ja omab oskusteavet nii Epsoni riistvara osas kui ka järelteeninduses.

 

Lisainfo saamiseks võta ühendust:

Telefon
+372 6718160

Kyocera

Kyocera seadmed on tehtud erinevate töögruppide vajadusi silmas pidades. Helistage meile ja aitame just Teie vajadustele vastava seadme välja valida. Teie kõnet oodatakse, Te olete meie jaoks tähtis - iga päev!

Lisainfo saamiseks võta ühendust:

Telefon
+372 6718160

MyQ

MyQ on 1992. aastal Prahas, Tšehhi Vabariigis, alguse saanud ettevõte mille loodud MyQ tarkvara- ja riistvaratooted on loodud kaitsma teie konfidentsiaalseid andmeid, haldama tervet dokumentide väljundit ja sellega seotud kulusid. MyQ võimaldab teil kontrollida tervet dokumentide väljastuse protsessi ja tänu detailsetele aruannetele ka omada täielikku ülevaadet. MyQ lahendused lihtsustavad kasutajatel oma igapäevaseid toiminguid nii füüsiliste kui ka elektrooniliste dokumentidega. Kulbert AS teeb MyQ lahenduste tootja ja arendajatega koostööd alates 2012. aastast ja omame seetõttu pikaajalist kogemust MyQ lahenduste juurutamisel ja kasutamisel.

Rohkem infot

Lisainfo saamiseks võta ühendust:

Edgar Amor

Telefon
+372 5280608

Optoma

Kulbertil on tihe koostöö Optoma brändiga.
Optoma kontsern ise on noor, loodi alles aastal 2002, aga tänu noorusele kiiresti arenev ja viimast tehnoloogiat kasutusele võttev ettevõte.
Eelmise aasta 2021 IV kvartali tulemuste põhjal oli Optoma number üks maailmas DLP +1000 ANSI luumeni tugevusega projektorite müügis, number üks 4K UHD projektorite müügis ja number üks Euroopas kodukino projektorite müügis.
Optoma brändi toodetega pakume oma klientidele laiemat ja mitmekülgsemat toodete valikut.
Väga populaarsed on meie klientide hulgas Optoma projektorite ekraanid ja Optoma dokumendikaamerad. Tõusvas joones koguvad meil hoogu Optoma projektorite ja Optoma interaktiivsete LCD paneelide müük.
Optoma peakontor asub Londonis. Eestis on olemas Optoma garantiikeskus ja selleks on Servisa ICT Eesti.

Lisainfo saamiseks võta ühendust:

Telefon
+372 6718160
See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.